ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kategorie


Zákaznický servis

Reklama

pokus

VIVOTEK

IP kamera IB9365-LPR

Klíčové vlastnosti: Vestavěné čtení SPZ probíhající přímo v kameře Přes 70 podporovaných zemí Black a White listy zakázaných a povolených ...

46 718 Kč

38 610 Kč bez DPH
 • není skladem
 • do 1-3 týdnů
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : IB9365-LPR

IP kamera IB9365-LPR

Klíčové vlastnosti:
 • Vestavěné čtení SPZ probíhající přímo v kameře
 • Přes 70 podporovaných zemí
 • Black a White listy zakázaných a povolených SPZ
 • Centralizovaný management SPZ (1 master kamera a 3 na ni napojené)
 • Plně integrováno ve VAST 2 (záznamový SW VIVOTEK, zdarma pro 32 kamer)
 • API pro integraci do SW třetích stran
 • Díky technologiím SNV II a WDR Pro II je vhodná pro venkovní nasazení
 • Trend Micro IoT Security zabezpečení nejen proti virovým útokům
 • Podpora protokolu Wiegand pro přístupové aplikace
 • Voděodolný antivandal kryt ve standardech IP66, IK10 a NEMA 4X
 • Trend Micro IoT Security zabezpečení nejen proti virovým útokům
VIVOTEK IB9365-LPR je samostatný systém pro čtení registračních značek vozidel (RZ), disponující vestavěným rozpoznáváním značek a možností jejich ověření v black/white listech. Systém dokáže rozpoznávat značky mnoha zemí a států zároveň (např. Česká Republika, Slovensko, Německo, Polsko a sousední státy). Nabízí také množství aplikací pro integraci se systémy třetích stran jako správa parkovišť, výběr mýta nebo silniční váhy. IB9365-LPR je ideální pro využití v mýtných systémech Stop & Go. IB9365-LPR využívá technologie SNV II a Smart IR II za účelem zachycení nejvyšší možné kvality obrazu jak v podmínkách s nedostatkem světla, tak ve vysoce kontrastním prostředí a nabízí nejlepší současnou technologii pro sledování v noci. IR přísvity se nově synchronizují s úhlem záběru objektivu a poskytují tak ideálně přisvícený obraz při libovolném nastavení objektivu. Tato funkce optimalizuje intenzitu přísvitu, snižuje riziko přepalů a zvyšuje efektivní dosah přísvitu. SPZ je možné z kamery odesílat přes Wiegand signály (je nutné dokoupit další HW) pro použití s přístupovým systémem. Pro integraci s mýtnými, parkovacími, vážními a jinými systémy lze z kamery data odesílat pomocí integrovaných průmyslových protokolů xml a JSON. Kamera VIVOTEK IB9365-LPR je ideálním řešením pro aplikace typu Stop & Go jako jsou parkoviště se závorou, mýtné brány a vjezdy do areálů, kde auto úplně zastaví, nicméně kameru lze použít až do rychlosti 40km/h.

Vhodná jak do jednoduchých, tak i komplexních scénářů

Kamera IB9365-LPR může pracovat jako integrovaná přístupová aplikace na základě LPR softwaru pro čtení RZ, která dokáže aktivovat digitální výstup v kameře ve chvíli, kdy rozpozná registrační značku a porovná ji s databází jako je white list. Tato kamera je schopna převést čísla značek na signál Wiegand pro spolupráci s přístupovými systémy. Wiegand konvertor bude k dispozici již brzy. feature1.PNG

Správa seznamů pro oveření poznávacích značek vozidel

Uživatelé mohou spravovat seznamy registračních značek za různým účelem jako např. white list, který spustí uvítací zprávu nebo naopak black list, který spustí alarm a seznam všech značek pro správu přístupu. Systém podporuje vytvoření množství seznamů bez omezení počtu značek.

list management.png

Stop & Go řešení pro venkovní parkoviště

IB9365-LPR využívá technologie SNV II (Supreme Night Visibility II), WDR Pro II a Smart IR II. Díky ohnisku 12-40mm dokáže tato pokročilá kamera detekovat vozidla v různých scénářích jako jsou parkoviště a čerpací stanice, kde je nezbytný dohled na velkou vzdálenost i za špatných světelných podmínek.

VIVOTEK Smart IR II přísvit <br />- srovnání

Snadná integrace se systémy třetích stran

IB9387-LPR kamera může exportovat veškeré výsledky rozpoznaných registračních značek a k tomu přidružených událostí. Lze ji snadno integrovat do systémů třetích stran, jako je správa parkoviště, mýtné systémy či vážní systémy, pomocí zasílání zpráv typu XML či JSON.

feature3.PNG

Doporučená instalace

Odeslat příteli informaci o produktu IP kamera IB9365-LPR

Opište tento kontrolní kód

Doprava ZDARMA

Od 10 000 Kč pro každý nákup

Rychlé doručení

Doručení zásilky do 3 dnů

Bezpečný nákup

100% bezpečné nakupování a platba