ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kategorie


Zákaznický servis

Reklama

pokus

VIVOTEK

SFP-2000-MM85-X3 SFP-2000-MM85-X3 10 Gigabit Mini GBIC Multi Mode 850nm, 0.3km, LC Konektor

10 Gigabit Mini GBIC Multi Mode 850nm, 0.3km, LC Konektor ...

3 400 Kč

2 810 Kč bez DPH
  • není skladem
  • do 1-3 týdnů
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : 17522

SFP-2000-MM85-X3 SFP-2000-MM85-X3 10 Gigabit Mini GBIC Multi Mode 850nm, 0.3km, LC Konektor

10 Gigabit Mini GBIC Multi Mode 850nm, 0.3km, LC Konektor

Odeslat příteli informaci o produktu SFP-2000-MM85-X3 SFP-2000-MM85-X3 10 Gigabit Mini GBIC Multi Mode 850nm, 0.3km, LC Konektor

Opište tento kontrolní kód

Doprava ZDARMA

Od 10 000 Kč pro každý nákup

Rychlé doručení

Doručení zásilky do 3 dnů

Bezpečný nákup

100% bezpečné nakupování a platba