ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kategorie


Zákaznický servis

Reklama

pokus

VIVOTEK

SFP-2000-SM13-10 SFP-2000-SM13-10 10 Gigabit Mini GBIC Single Mode 1310nm, 10km, LC Konektor

10 Gigabit Mini GBIC Single Mode 1310nm, 10km, LC Konektor ...

6 728 Kč

5 560 Kč bez DPH
  • není skladem
  • do 1-3 týdnů
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : 17523

SFP-2000-SM13-10 SFP-2000-SM13-10 10 Gigabit Mini GBIC Single Mode 1310nm, 10km, LC Konektor

10 Gigabit Mini GBIC Single Mode 1310nm, 10km, LC Konektor

Odeslat příteli informaci o produktu SFP-2000-SM13-10 SFP-2000-SM13-10 10 Gigabit Mini GBIC Single Mode 1310nm, 10km, LC Konektor

Opište tento kontrolní kód

Doprava ZDARMA

Od 10 000 Kč pro každý nákup

Rychlé doručení

Doručení zásilky do 3 dnů

Bezpečný nákup

100% bezpečné nakupování a platba