ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kategorie


Zákaznický servis

Reklama

pokus

SMART VCA LICENCE LIDÉ

AI Videoanalýza s umělou inteligencí Pokročilý systém umělé inteligence pro detekci osob snižuje riziko nežádoucích reakcí např. na pohyb malých ...

2 747 Kč

2 270 Kč bez DPH
 • není skladem
 • do 1-3 týdnů
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : SMART VCA LICENCE LIDÉ

SMART VCA LICENCE LIDÉ

AI Videoanalýza s umělou inteligencí
 • Pokročilý systém umělé inteligence pro detekci osob snižuje riziko nežádoucích reakcí např. na pohyb malých zvířat, jemný déšť nebo proměny světla
 • Vyšší přesnost a menší riziko falešných poplachů
 • Možnost nastavit velké množství pravidel pro nejrůznější situace
 • Analýza obsahu videa (VCA)
  - detekce vniknutí, podezřelého pohybu, překročení čáry a detekce obličejů
VIVOTEK Smart VCA je videoanalytický software nové generace, který běží na bezpečnostních kamerách VIVOTEK. Integrovaný Smart VCA balíček obsahuje detekce vniknutí, podezřelého pohybu, překročení čáry, opuštěného objektu, chybějícího objektu a detekce obličejů.
Technologie hlubokého učení
- Deep learning
Jádrem VIVOTEK Smart VCA je AI systém pro hluboké učení, který nabízí posun v přesnosti detekce osob ve srovnání s tradičními analýzami založenými pouze na pravidlech. VIVOTEK využívá svých rozsáhlých zkušeností na poli dohledových systémů a obrovské obrazové databáze k vytvoření detekčního systému na bázi neuronové sítě. Na základě lidských siluet a rychlé reakce díky předem natrénovanému modelu hlubokého učení, rozpoznává systém různé pozice lidské postavy ve sledované oblasti. Jelikož právě osoby jsou to podstatné ve většině dohledových systémů, umožňuje funkce Detekce osob rychlejší instalaci. Při této funkci spustí alarm pouze aktivity člověka, zatímco pohyb vegetace, projíždějící vozidla nebo pohyb zvířat nebude zaznamenán. Díky tomu dojde k zásadnímu snížení počtu falešných poplachů a k úspoře času a úsilí s nastavováním kamer.
Možnost nastavit množství pravidel událostí
Kromě AI systému je možné nastavit velký počet pravidel pro detekci vniknutí, podezřelého pohybu ve vymezené oblasti nebo překročení čáry nebo detekci obličejů v davu uvnitř sledované zóny. Tato pravidla pokryjí většinu typických požadavků bezpečnostních aplikací a mnohá pravidla lze použít současně na několik zobrazení téže kamery. Smart VCA uživatelské rozhraní
- Živý náhled
Smart VCA uživatelské rozhraní <br />- Živý náhled Smart VCA nastavení Smart VCA nastavení DETEKCE NARUŠENÍ PROSTORU Funkce Detekce vniknutí od VIVOTEKU může být použita jak k detekci osob vstupujících, tak opouštějících virtuální oblast v zorném poli kamery. Příklad použití:
 • Detekce vstupu osoby do trezoru banky nebo do školy mimo provozní dobu
 • Detekce odchodu osoby nouzovým východem a požárním schodištěm
DETEKCE POSTÁVÁNÍ Detekce podezřelého pohybu od VIVOTEKU zaznamená osobu nebo skupinu osob, která se v jedné oblasti zdržuje déle než je přednastavený časový limit. Příklad použití:
 • Detekce osoby, která se podezřele dlouho zdržuje u přístupu k bankomatu
 • Detekce osoby, která se podezřele dlouho zdržuje v části obchodu s vysokým rizikem krádeží
DETEKCE PŘEKROČENÍ ČÁRY Detekce překročení čáry od VIVOTEKU zaregistruje osobu nebo skupinu osob, které překročí virtuální nástražný drát. Příklad použití:
 • Detekce osob na cestě, při vstupu nebo u východu
 • Detekce poblíž oplocení když:
  • Někdo je blízko perimetru
  • Někdo narušil (překročil) perimetr
  DETEKCE OBLIČEJE Detekce obličejů od VIVOTEKU zaznamenává a sleduje obličeje v záběru kamery. Příklad použití:
 • Detekované a zaznamenané obličeje mohou být využity za účelem monitoringu a v případě potřeby jako důkazní materiál
SmartVCA Detekce obličejů
DETEKCE SHLUKOVÁNÍ OSOB Hlídání počtu osob (1 – 20) v definované ploše. Při dosažení nastaveného limitu kamera vyvolá událost, na kterou lze automatizovaně reagovat přímo v kameře, v NVR Vivotek nebo SW VAST2 a např. upozornit operátora, správce objektu, obsluhu obchodu apod. V záznamech lze událost zpětně dohledat (filtrovat). Možnost zpožděného počítání při vstupu osoby do prostoru pro zabránění započítání procházející osoby Možnost zpožděného odečítání při odchodu osoby z prostoru při velmi malém pohybu osoby (např. ve frontě) Příklady:
 • Upozornění personálu obchodu na zákazníka resp. zákazníky, čekající ve frontách před pokladnami.
 • Upozornění při větší obsazenosti prostoru, než je povoleno.
 • Prioritizace procesů při obsazenosti prostoru.
Detekce shlukování osob  
Chytřejší kamera
- Vidí víc a chytrým způsobem
Smart VCA od VIVOTEKU umožňuje kameře získat cenné povědomí o scéně v porovnání s tradiční detekcí pohybu založené na porovnávání snímků. Jakožto aplikace na principu hran, pomáhá Smart VCA snižovat spotřebu datového toku a kapacity úložiště. V případě potřeby vyhledání důkazů, umožňují VCA metadata zrychlené vyhledávání, čímž se zvyšuje efektivita a snižuje se pracovní vytížení zaměstnance, který systém obsluhuje. Kamery s on-board analytikou nejen že nahrávají snímky, ale také inteligentně posuzují události ve svém úhlu záběru. Bohatý set pravidel a snadné nastavení umožňují využití kamer s VIVOTEK Smart VCA v nejrůznějších uživatelských aplikacích a přispívají k bezpečnějšímu prostředí.  

Odeslat příteli informaci o produktu SMART VCA LICENCE LIDÉ

Opište tento kontrolní kód

Doprava ZDARMA

Od 10 000 Kč pro každý nákup

Rychlé doručení

Doručení zásilky do 3 dnů

Bezpečný nákup

100% bezpečné nakupování a platba