ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kategorie


Zákaznický servis

Reklama

pokus

SMART VCA LICENCE OBJEKTY

Pokročilé analýzy obrazu: detekce chybějícího objektu, opuštěného objektu AI Videoanalýza s umělou inteligencí Pokročilý systém umělé inteligence pro detekci osob snižuje ...

2 747 Kč

2 270 Kč bez DPH
 • není skladem
 • do 1-3 týdnů
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : SMART VCA LICENCE OBJEKTY

SMART VCA LICENCE OBJEKTY

Pokročilé analýzy obrazu: detekce chybějícího objektu, opuštěného objektu

AI Videoanalýza s umělou inteligencí
 • Pokročilý systém umělé inteligence pro detekci osob snižuje riziko nežádoucích reakcí např. na pohyb malých zvířat, jemný déšť nebo proměny světla.
 • Vyšší přesnost a menší riziko falešných poplachů
 • Možnost nastavit velké množství pravidel pro nejrůznější situace
 • Analýza obsahu videa (VCA)
  - detekce opuštěného objektu a chybějícího objektu
VIVOTEK Smart VCA je videoanalytický software nové generace, který běží na bezpečnostních kamerách VIVOTEK. Integrovaný Smart VCA balíček obsahuje detekci opuštěného a chybějícího objektu.
Technologie hlubokého učení
- Deep learning
Jádrem VIVOTEK Smart VCA je AI systém pro hluboké učení, který nabízí posun v přesnosti detekce osob ve srovnání s tradičními analýzami založenými pouze na pravidlech. VIVOTEK využívá svých rozsáhlých zkušeností na poli dohledových systémů a obrovské obrazové databáze k vytvoření detekčního systému na bázi neuronové sítě.
Možnost nastavit množství pravidel událostí
Kromě AI systému je možné nastavit velký počet pravidel pro detekci vniknutí, podezřelého pohybu ve vymezené oblasti nebo překročení čáry, sledování opuštěných nebo zmizelých objektů nebo detekci obličejů v davu uvnitř sledované zóny. Tato pravidla pokryjí většinu typických požadavků bezpečnostních aplikací a mnohá pravidla lze použít současně na několik zobrazení téže kamery. Smart VCA uživatelské rozhraní
- Živý náhled
Smart VCA uživatelské rozhraní <br />- Živý náhled Smart VCA nastavení Smart VCA nastavení DETEKCE OPUŠTĚNÉHO PŘEDMĚTU Detekce opuštěného předmětu od VIVOTEKU zaznamená předmět, kterého si nikdo nevšímá nebo ho někdo zapomněl. Příklad použití:
 • Detekce krabic před nouzovým východem
 • Detekce předmětů zanechaných na kolejích nebo na nástupišti metra, na mostě nebo ve vestibulu banky
Smart VCA detekce opuštěného předmětu DETEKCE CHYBĚJÍCÍCH PŘEDMĚTŮ Detekce chybějícího předmětu od VIVOTEKU zaregistruje zmizení předdefinovaného objektu ze snímané scény. Příklad použití:
 • V nastavení kamerového systému areálu je možné využít funkci Detekce chybějícího předmětu k zajištění vysoce rizikových oblastí jako jsou administrativní kanceláře, počítačové laboratoře nebo věděcké laboratoře proti krádeži
Smart_VCA chybějící předmět
Chytřejší kamera
- Vidí víc a chytrým způsobem
Smart VCA od VIVOTEKU umožňuje kameře získat cenné povědomí o scéně v porovnání s tradiční detekcí pohybu založené na porovnávání snímků. Jakožto aplikace na principu hran, pomáhá Smart VCA snižovat spotřebu datového toku a kapacity úložiště. V případě potřeby vyhledání důkazů, umožňují VCA metadata zrychlené vyhledávání, čímž se zvyšuje efektivita a snižuje se pracovní vytížení zaměstnance, který systém obsluhuje. Kamery s on-board analytikou nejen že nahrávají snímky, ale také inteligentně posuzují události ve svém úhlu záběru. Bohatý set pravidel a snadné nastavení umožňují využití kamer s VIVOTEK Smart VCA v nejrůznějších uživatelských aplikacích a přispívají k bezpečnějšímu prostředí.

Odeslat příteli informaci o produktu SMART VCA LICENCE OBJEKTY

Opište tento kontrolní kód

Doprava ZDARMA

Od 10 000 Kč pro každý nákup

Rychlé doručení

Doručení zásilky do 3 dnů

Bezpečný nákup

100% bezpečné nakupování a platba