Kategorie


Zákaznický servis

Reklama

pokus

Solarix kabel CAT5E UTP drát 305m PE venkovní, SXKD-5E-UTP-PE

Tento instalační kabel s označením SXKD-5E-UTP-PE je venkovní nestíněný kabel CAT5E s polyethylenovým pláštěm. Kabel je určen pro náročnější instalace, ...

2 790 Kč

2 306 Kč bez DPH
  • do 3 dnů
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : CAT 5e venkovní

Solarix kabel CAT5E UTP drát 305m PE venkovní, SXKD-5E-UTP-PE

Tento instalační kabel s označením SXKD-5E-UTP-PE je venkovní nestíněný kabel CAT5E s polyethylenovým pláštěm. Kabel je určen pro náročnější instalace, kde běžný datový kabel s PVC nebo LSOH pláštěm neposkytuje dostatečnou ochranu proti vlivům okolního prostředí. Společně s ostatními komponenty systému strukturované kabeláže Solarix vytváří řešení, které zaručuje dlouhou životnost, maximální výkon a bezproblémový chod počítačové sítě. Instalační kabely Solarix – kategorie 5E jsou určeny pro horizontální rozvody a jsou nabízeny ve stíněné i nestíněné verzi s různým typem pláště - tj. PVC, LSOH nebo UV stabilní PE. Tyto kabely bez problémů splňují požadavky definované v mezinárodních standardech ANSI/TIA/EIA 568, ISO/IEC 11801 a EN 50173 pro kategorii 5E a jsou vhodné i pro přenos dat rychlostí až 1 Gb/s (tj. gigabitový Ethernet).

 

Stejně jako ostatní kabely Solarix, je i kabel SXKD-5E-UTP-PE značen metráží po 1m v rozsahu od 0 do 305m. Kabel je dodáván ve vysoce odolném třívrstvém leštěném kartónovém boxu (vždy barevně odlišeném podle typu kabelu), na kterém jsou uvedeny všechny nezbytné produktové informace, včetně čárových kódů, výrobní šarže, popisu a nejdůležitějších technických parametrů (např. NVP v podobě QR kódu). Při instalaci do země doporučujeme vždy použít HDPE chráničku.

 


Technické parametry

 

Fyzické charakteristiky
Hmotnost [kg/km]:   30
Instalační teplota [°C]:   0 až 50
Průřez kabelu:   AWG24
Skladovací teplota [°C]:   -20 až 70
Typ kabelu:   Drát
Typ stínění:   UTP
Použití:   Venkovní
Materiál pláště:   PE
Délka [m]:   305
Průměr kabelu [mm]:   5
Provozní teplota [°C]:   -20 až 70
Barva:   Černá

 

Obecné
Kategorie:   CAT5e
Podporované protokoly:   1000 Base-T
Šířka pásma [MHz]:   100

Odeslat příteli informaci o produktu Solarix kabel CAT5E UTP drát 305m PE venkovní, SXKD-5E-UTP-PE

Opište tento kontrolní kód

Doprava ZDARMA

Od 10 000 Kč pro každý nákup

Rychlé doručení

Doručení zásilky do 3 dnů

Bezpečný nákup

100% bezpečné nakupování a platba