ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kategorie


Zákaznický servis

Reklama

pokus

VIVOTEK

VIVOTEK ND8322P

VIVOTEK ND8322P je osmiportové NVR s PoE (802.3af) založené na Linuxu, umožňující zapojení PoE kamer s maximální spotřebou 80W. ND8322P ...

4 828 Kč

3 990 Kč bez DPH
  • není skladem
  • do 1-3 týdnů
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : ND8322P

VIVOTEK ND8322P

VIVOTEK ND8322P je osmiportové NVR s PoE (802.3af) založené na Linuxu, umožňující zapojení PoE kamer s maximální spotřebou 80W. ND8322P přináší Nastavení jedním tlačítkem s funkcí Plug and play a automatickým nastavením, díky tomu je instalace tohoto vyspělého NVR překvapivě snadná a je vhodné pro všechny menší dohledové aplikace. Podpora HDMI a VGA výstupů a možnost ovládání rozhraní prostřednictvím myši a klávesnice odstraňuje nutnost použití PC při vyhledávání v záznamu. Nový autoadaptivní stream dynamicky změní rozlišení streamu kamery, aby nejlépe vyhovovalo rozlišení displeje v závislosti na typu, přičemž zachovává vynikající kvalitu obrazu. ND8322P podporuje softwarovou funkci narovnání obrazu z kamer typu rybí oko. NVR navíc disponuje různými I/O porty jako např. eSATA, vstupem a výstupem alarmu, RS232 a RS485 a poskytuje tak uživateli široké možnosti využití. Díky záznamovému a sledovacímu software VIVOTEK VAST2 mohou uživatelé snadno vytvořit systém pro ÍP sledování. Pro vzdálený a mobilní přístup nabízí VIVOTEK také aplikaci VIVOCloud a iViewer pro zařízení iOS a Android, které uživatelům umožňují sledovat živé video kdykoliv a kdekoli.

Nastavení jedním tlačítkem

Funkce Nastavení jedním tlačítkem s funkcí plug & play a automatickým nastavením činí instalaci tohoto pokročilého NVR překvapivě snadnou.

Narovnání obrazu z FishEye kamer

Záznamové zařízení VIVOTEK ND8322P nabízí čtyři různé režimy narovnání obrazu (Dewarping) z připojených kamer typu FishEye.

VIVOCloud

Díky funkci VIVOCloud není třeba složitě nastavovat porty routeru nebo řešit veřejné IP adresy. VIVOCloud nastaví automaticky vše potřebné pro vzdálený přístup ke kamerovému systému.

Vyhledávací režim Storyboard

Uživatelské rozhraní vyhledávací funkce Storyboard zobrazuje jednotlivé okamžiky na časové ose pro rychlý přehled. Díky tomu je možné snadno a rychle vyhledat videozáznam konkrétní události.

Klíčové vlastnosti

Pro až 8 IP kamer s PoE napájením a dva pevné disky Automatické nastavení jedním tlačítkem Plug & Play Aplikace VIVOCloud pro 24 hodinový dohled Elegantní a intuitivní uživatelské rozhraní Integrovaná podpora záznamového software VIVOTEK VAST Narovnání obrazu FishEye kamer (Dewarping) Vestavěný operační systém Linux e-SATA pro rozšíření úložiště Podpora úložiště RAID 0/1 Otevřená platforma ONVIF Návrh bez ventilátorů Živé sledování a záznamy až do rozlišení 12 megapixelů (série FE) Vodoznak

Odeslat příteli informaci o produktu VIVOTEK ND8322P

Opište tento kontrolní kód

Doprava ZDARMA

Od 10 000 Kč pro každý nákup

Rychlé doručení

Doručení zásilky do 3 dnů

Bezpečný nákup

100% bezpečné nakupování a platba