Kategorie


Zákaznický servis

Reklama

pokus

VIVOTEK SFP-1000-MM13-02

Gigabit Mini GBIC Multi Mode 1310nm 2km, LC Konektor ...

920 Kč

760 Kč bez DPH
  • není skladem
  • do 1-3 týdnů
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : SFP-1000-MM13-02

VIVOTEK SFP-1000-MM13-02

Gigabit Mini GBIC Multi Mode 1310nm 2km, LC Konektor

Odeslat příteli informaci o produktu VIVOTEK SFP-1000-MM13-02

Opište tento kontrolní kód

Doprava ZDARMA

Od 10 000 Kč pro každý nákup

Rychlé doručení

Doručení zásilky do 3 dnů

Bezpečný nákup

100% bezpečné nakupování a platba