Zákaznický servis

Reklama

pokus

VIVOTEK SFP-2000-SM13-10

10 Gigabit Mini GBIC Single Mode 1310nm, 10km, LC Konektor ...

6 074 Kč

5 020 Kč bez DPH
  • není skladem
  • do 1-3 týdnů
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : SFP-2000-SM13-10

VIVOTEK SFP-2000-SM13-10

10 Gigabit Mini GBIC Single Mode 1310nm, 10km, LC Konektor

Odeslat příteli informaci o produktu VIVOTEK SFP-2000-SM13-10

Opište tento kontrolní kód

Doprava ZDARMA

Od 10 000 Kč pro každý nákup

Rychlé doručení

Doručení zásilky do 3 dnů

Bezpečný nákup

100% bezpečné nakupování a platba